↑ Наверх
Попробуйте новый дизайн AceHigh.ru
Заметили ошибку?
Напишите нам!
Пожалуй, лучший форум о покере

Blog of strange reg

Показать: 
Страницы:1 2 3 4
Автор Сообщение

Статус:  Увлеченный
50

№41    31 Oct 2015, 20:43
изменено: 31 Oct 2015, 22:14 пользователем: Sanchell1  

Я абсолютно спокоен. Сакура, Япония
Рассвет, туман. Красная погода на склоне.
Упс, упал боинг. Было триста пассажиров,
Осталось ноль, им было больно. О чем я?
По чьей воле? Но ведь не со мною, да и ладно
Япония, Сакура, пагода.
Погода не очень, в принципе - как и всегда
Нам то жарко, то мы жалуемся на холода.
Беспорядки в Тунисе, а молоко походу скисло,
Ну и хуй с ним, с Тунисом.

Этот пользователь в чёрном списке.   Показать сообщение

50

№42    02 Nov 2015, 14:01

Я бросил дурь и это был трехочковый (точно)

Было и было. Да. было и было.
Было и было. А че? - было и было.
Было и было. Ну да. было и было.
И хорошо, что привело сюда, не привело в могилу.

50

№43    11 Nov 2015, 12:24
like a boss! Поцелуй

$1/$2Zoom No Limit Holdem
PokerStars6 Players
Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter
Stacks:
UTG adam001 ($205.67) 103bb
UTG+1 Hero ($225.18) 113bb
CO roko2932 ($310.95) 155bb
BTN skaits ($178.06) 89bb
SB AudeJavel12 ($207.06) 104bb
BB 485398 ($239.99) 120bb
Pre-Flop: (3, 6 players) Hero is UTG+1 AБубны QБубны

1 fold, Hero raises to $5.85, roko2932 raises to $20.55, 3 folds, Hero calls $14.70

Flop: 10Бубны 3Бубны 4Пики ($44.10, 2 players)
Hero checks, roko2932 checks
Turn: 2Крести ($44.10, 2)
Hero checks, roko2932 goes all-in $290.40, Hero goes all-in $204.63
River: 8Бубны ($539.13, 2), 2 all-in
Final Pot: $539.13
Hero shows a flush, Ace high
AБубны QБубны
roko2932 shows three of a kind, Tens
10Черви 10Крести
Hero wins $450.56 (net +$225.38)
roko2932 collects $85.77 (net -$225.18)

50

№44    14 Nov 2015, 13:31
изменено: 14 Nov 2015, 13:40 пользователем: Sanchell1  
вернувся в омаху 5 карт і зразу таку красоту зібрав)

до речі все пройшло красиво, флорім бет - я плюсбанк, рівер  
  лол. було б заєбісь якби в мене замість  
  був би якись  
   Улыбается а так в мене тут тотальний натс, гг.

50

№45    15 Nov 2015, 13:29
изменено: 15 Nov 2015, 13:29 пользователем: Sanchell1  

хз, в оксі цепляє чоткий стиль читки і різноманніття слів. а смисл треків фпезду.

50

№46    29 Nov 2015, 16:47
изменено: 29 Nov 2015, 16:48 пользователем: Sanchell1  
Йоу АК, чтоб наверняка, больше стаффа, меньше табака,
это Гуфака! меньше вальса, больше гопака,
я всё реже по музеям, а чаще по кабакам!

Вопшим Привіт. Розкажу як справи, чим дишу і тд.

1. Кличко - лох, бездарний!!(( закопав моїх 1,5к баксів вчора.

2. Покерок катаю, йде більш менш, адаптувався до зум100, спокійно катаю собі, бью фппшки і трошки лавешки. 35к впп до кінця року ще треба вальнути, це трощки більше 100к рук зум100. Вопшим особо напрягатись не треба, але й розслаблятись також. До того як доб'ю милю, смислу звітів не бачу.

3. Сьогодні починається біатлонний сезон, слідкую за цим видом спорту і люблю його дуже давно. Пора цю любов монетизувати. Проставив гарненько по лінії букерскього покерстарза - Pinnacle. Потихеньку буду ставити, боротись з лудобєсом. Ще в планах підключити пару контор з широкою лінією Бетсіті, Паріматч...

50

№47    29 Nov 2015, 18:43

~-50$

50

№48    01 Dec 2015, 17:24
изменено: 01 Dec 2015, 17:27 пользователем: Sanchell1  
Індивіальна гонка у поциків завтра. Проставився. Гл.
Не хочеться до гонки багато писати, обосновувати, пост-фактум підведем висновки.

50

№49    02 Dec 2015, 22:10
Ну ось вийшло так

Ну прокоменчу трохи, говорячи якраз про нинішню гонку.

Ставка на неперемогу Свендсена - херня. Еміль - харошш, швидкість на 5, стрільба і скорострільність теж на 5. Якби не обідних 2 промаха на 3-й стрільбі, що для Свендсена не характерно, і якби не чудо Атца, то норвежець тащив. Тобто перемога явно була ближче ніж прогнозували буки. Оцінка за ставку

Ставка на чисту перемогу Фуркада погана через те що, незрозуміло в якій формі Мартен, плюс він бігав лижну гонку, явно психологічний стан порушений, недооцінка можливо суперників, короче метанія з угла в угол це мінусова тєма. Це як катаєш нл, плюсуєш собі, но потім пішов в омаху на певний час, вертаєшся в холдем, а тебе шпілять у всі щелі. +фуркад йшов 67-м в списку, якби дощ, то і швидкість би його накрилась. Одну ставку ставив раніше, то це не помилка, але одну саме перед гонкою, і не звернув уваги. За ставку

Т.Бье - Яша Фак. Ставив раніше за 2,54, сьогодні прогнули до 2,1 на Яшу. Жаль я не застрахував в мікроплюс. Мабуть треба було, перші гонки, ніфіга не ясно, краще забрати профіт до гонки. Ну тут Яша завалив першу стрільбу -3, і скоріше за все кинув бігти, в підсумку ходом програвши 1,5хв Тарйе. Бье як очікувалось настріляв достатньо 4 хв, проте на характері все одно не погано біг, вопшим красавчик, не те що мудак Фак.

Шемп - Шипулін. Ну німець росте, з кожним роком все впевненіший, влучніший, швидший. На даний момент в топ-3 входить за скіллом. Хорошо провів гонку, влучно стріляв, біг на рівні. Все на 5. Шипулін за швидкістю слабкіше біг, а стрільба в нього як завжди нестабільна. Вопшим біг обичний Шипулін, ні в чому не переважаючий Шемпа. Ставка на

Семенов - Едер. Індивідуалка якраз профільна дисципліна для двох, Сьома виклався на 100%, два промаха думаю якраз адекватний результат для нього. Для Едер два промаха забагато. Проте Швидкість Едера була кращою, не врахував я цей фактор. Ставка на

Моравец слабко провів гонку, настріляв дофіга + по швидкості програв Ліндстрьому, не самому швидкому. А отцу так програв 1,5 хв, теж не самому щвидкому. Видно шо чехи хреново готові зараз, буду ставити в спринту проти них. Та і час вже проходить їхній, старічки одні в команді, які як видно с першого старту здають, хоча класс у них високий. Ставлячи орієнтувався на те що Ліндстрьом дома, рідні стіни допоможуть, а не на нікчемність Моравца за ставку

Вегер - Беатрікс. Поставив через те що французи зараз в хороші формі, плюс стрільба була непогана в естафеті у Беатрікса, а біг в нього завжди ок. А Вегер біатлоніст низького рівня, нестабільний в стрільбі, а як показал сьогоднішня гонка, то в швидкості дуже слабенький він. за ставку

Долль - Сміт. Це не дисципліна Сміта, він так і доказав, виступивши слабенько, як і очікувалось 4 промахи, швидкість трошки вище середньої. Думав Долль проявить себе непогано, але настріляв 6 кругів, видно в індивідуалці на нього не можна ставити. Проте швидкість непогано показав. В спрінту думаю проявить себе, якщо пдірихтує стрільбу. Буду ставити на нього. За ставку

С. Фуркад - Шлезінгр. Думав подію на Сімона дисква в естафеті, а Шлезінг на опиті і класі проявить себе. На Сімону ніяк не сказаль естафету, добре, впевнено пробіг на своєму рівні, хоча два промаха це майже потолок мінусів для нього, но вопшим молодець. Міхал слабкий як і всі чехи, ні швидкості, ні стрільби, тільки імя в нього є зараз, на якому треба брати лавшку. За ставку

Гаранічев - Файфер. Гаранічев хорошо бігає цю гонку, не видихується, чотко розподіляє сили, вошпим висококласний спорстмен в цій дисципліні, але куча промахів не дали високо піднятись. Але Файффер теж хреново стріляв, що для нього властиво, проте програв ходом півтори хвилини. За ставочку ставлю
так як россіянин сильніший по всіх статтях

Лапшин - Фійон майє. Ставив на французи, так як їх збірна в дуже хорошій формі, а Лапшин непонятний чел, одним словом низького рівня спорсмен.  Ну він взагалі не вийшов на старт. Ставка на

Вопшим, так, висновки підвели, помилки зробили, го далі. День закінчив в мікромінус.

50

№50    03 Dec 2015, 16:03
Падруги через три часа будуть бігти. Так поставив. ГЛ

50

№51    03 Dec 2015, 20:59

є плюс невеличкий, но розчарування також є. була чуйка провірити вірер на бетсіті за 20. але не поставив(( натомість докинув на перемогу кайси зрзу перед матчем коли кеф підріс.

Підгрушна - красуня, майже як Отче вчора, в кінці вийшла, все виконала на 5+, заслужено получила медаль, зря я в ню не повірив, на бетсіті поставив проти неї на подчуфарова.

також на сітях ставив проти бездарних стрілків (оберхофер, данклі також провалилась, кайса також провалилась, що часто буває) - тут можна 5 поставити за ставки, без болі взагалі.

переоцінив наших падруг, Джиму і Абрамову, не дотягують вони покищо до топ-10, початок сезону був дуже обнадійливим, але як видно ще працювати і працювати щоб вийти на топ-рівень.

головна фішка гонки що Дорен-Абер по швидкості була кращою Кайси, виглядає супер-сильно, думає навіть має перевагу в гонці за глобус. поставлю якщо лінію знайду.

Поставив на стрілка Скардіно, всі нулі - красава, швидкість звичайно послабше ніж в естафеті, але походу в неї тактика така була, що вона все зберегла на останній круг, який дуже классно пройшла, тобто вона дуже якісний бієць зараз. Треба буде перевіряти і спринту її.

Ставив Хільдебранд в топ-10, зайшла зі скрипом, в кінці провалилася, як вона це часто робить, ну це щодо стрільби, другу половина пробігла чотко. Але як я вже замітив в неї карма така, невдаха вона по життю, є такі спортсмени, які дуже добре виступають, але завжди їм чогось не вистачає. Тут саме цей випадок.

Займусь аналізом зараз на спринт..

50

№52    03 Dec 2015, 22:13
изменено: 03 Dec 2015, 22:21 пользователем: Sanchell1  
Петя - Красава!

Поставив на Скардіно проти Кроуфорд. Ну перемога не така халявна, по швидкості сьогодні канадка була навіть швидшою, але це мабуть з тактикою пов'язано.  Ну не буду багато писати до матчу, не на фарт) ГЛ

Дармова Ландова проти Бурдиги, ставив трошечки при відкритті лінії, тоді кофи були діаметрально протилежні.. Ну буду добирати, у Бурдиги акцент робиться на індивідуалку, де вона сьогодні провалилася на останній стрільбі, може сильно дати на психологію. Молода Ландова навпаки якраз налаштовується на спринт, має вже показати прогрес.

Такоє перевірив Оберхофер проти Валі, яка захворіла, вийде чамренна, якшо вийде, але тим не менше, коронка італійки якраз спринт, є всі шанси на прохід.

Хільдебранд все таки якісно виступає, а у Пройс спрінти провальні. Теж взяв.

правда уроди прогинають вже кофи, но пехаєм, пофіг1

на мужиків так, щось писати - лінь

50

№53    04 Dec 2015, 13:11
изменено: 04 Dec 2015, 13:11 пользователем: Sanchell1  
ДК - МетЗ.

50

№54    05 Dec 2015, 17:33
изменено: 05 Dec 2015, 17:42 пользователем: Sanchell1  
заклав синьку вчора(( сцк, в ставочках кучу валуя проїбав. хотя хз. в біатлоні сьогодні повна їбала, ставки на фаворитів оказались повним нікчемством, вітер хуярить як дурний. не додивився всю гонку, но все одно жестяк. глянув погода вітер ще буде пожощще ввечері. треба корективи внести, бо ну його. на досвід треба пехати і на стрілків.
сука, не вийде внести корективи, гонка почалась.

лол, вітру 0, чекаєм ізі каточку сьогодні

50

№55    05 Dec 2015, 19:07
так, враження від гонки: тиша, вітру нема. охуєнні стрілки скардіно і хілдебранд видно так росстроїлись цьому, що і бігти не захотіли. хоча який ахуєєний стрілок скардіно, якщо 3 промахи??

сукалова на рівні провела гону, як і очікувалось, на рівні пробігла і відстріляла, але нічого надприроднього.

машка дорен - головний фаворит на жовту майку, бігає як їбанута, зі стрільбою трои не складається, буду пехати на персьют, правда здохла на останньому кругу, старість не радість.

підгрушка - єбанута, вийшла і розмазує в кашу всіх! останній круг пробігла жестяк! знов медаль!! красава.

ітак, фаворити на персьют: 1а черга сукалова - добре пробігла ласт круг, від кофа 2 буду брати. скласти конкуренцію моєе пройс, вона любить гонки, де бігають толпою! на марічку абер мабуть ставити н буду, хоча був впевнений жостко пехати, до останнього кругу.

санфіліпо молодчина, майбутня надія макароніків, але як видно зі стати останнього сезону, персьют не її, будем пехати проти!

екхоф хреново проводила переслідування в минулому сезоні.. будем проти ставити.

хільдебранд і скардіно хуй знає, непередбачувані пездець.

джимку по-любому треба перевіряти, хорошо форма, контактні гонки норм валить, а зараз в неї форма найкраща.

кайса без вогню в очах бігає, не видно жосткої перевгаи над полем, стійку пездарна щас. можна буде проти перевірити.

жемняк цікава спортсменка, начала дуже добре гонку, але в кінці провалилась, слабко пройшла підготовка до сеззону.

варто відмітити кроуфорд і бреза, хорошу гону провели і показали гарну швидкість.

гвіздонь добре хуярить.

добре що бурдига не вийшла, а то ебландова взагалі єбанулась, говношвидкість і говнострільба. може підісрати естафету чехам, будем ставити проти.пушкарчикова до речі норм виступила не дивлячись на промахи.
зьявляється у чехів молода зірочка, 93 року, люси харватова, біг заєбок, но коли стрільбу налаголить????

по країнах пройтись, то російська збірна в гавні зараз, поляки непогані зараз, в естафеті можна перевіряти, хоча гузікопалка сьогодні слабко виступила, але за естафету может зібратись.
білоруси як зважди, непогано стріляють, проте щвидкісь впезду, можна перевіряти проти дніщ в естафеті. німаки одні з фаворитів, на рівні виступають. італьяшки за іменами нічо так, але нестабільні пездець, пехаєм проти. норвежці випустили сьогодні тільки чотирьох падруг, які виступили "посредственно", середнякова збірна, сильно відсасує в України навіть. в канаді опитні стабільні бійці, можна перевіряти.

по мужиках впадляк писати, головний висновок гонки, не пихаєм на говнокефи, менше 1,6.

за день ~-50$

50

№56    14 Dec 2015, 15:46

Не презирай боль, больно только при подъёме
Страх – это пустое, ведь лучше крах, чем неволя
Мне тебя учить что ли, что весь мир – поле боя?
Люди, полуроли играя, рулят судьбы на горе

Я не боюсь битым быть, с ног быть сбитым
И воля в кулак, плечом к плечу, в душе с молитвами
Ведь лучше падать и вставать, падать и вставать
Опять и опять, чем тупо встать и ждать чуда

Нам говорят: "Вы одни, а шакалов стая"
Плевать, мы в двух шагах от рая
Если придётся ползти, сырую землю кусая,
Иди, ты в двух шагах от рая

50

№57    17 Dec 2015, 14:35
изменено: 17 Dec 2015, 14:36 пользователем: Sanchell1  
як на мене, сама пездата пісня в альбомі, тащусь пезда!!!!

сьогодні біатлон мужички спринт, зараз віданалю трохи гонку, напишу мислішки.
в покері все стабільно, правда просадка пішла, ну пох, до милі 16,8к впп. буду пахати до кінця місяця як сучка!

50

№58    30 Dec 2015, 19:51
изменено: 30 Dec 2015, 19:55 пользователем: Sanchell1  
закінчив рік. 400к впп набив, гг. було цікаво, але ще не все закінчено, попереду ще багато різних приколів.
результати приблизно такі (бази загальної нема, та і омаха не трекається):
-нл (без зум500) з рейкбеком приблизно 30к.
-омаха5 з рейкбеком по відчуттям 2-3к
-зум500 -3,5к
-ставки -5,5к

Відповідно робим висновки: сама афігенна тєма для мене це рег столи нл. Отже план на 2016 буде основуватись на  рег столах. Але підключу другі руми, оскільки старзи рейкбек порізали, а саме PokerKing попробую з америкосами пограти і ще треба якийсь румчик хароший вибрати. Почну з нл100, як удвою бр, то перейду на нл200.
Стартовий бр 10к.
6к старзи
2к покеркінг
2к - ?
банкрол на ставки (тільки біатлон і чемп україни по футболу) .

gl

50

№59    09 Jan 2016, 19:35
привіт мій случайний читачУлыбается

короче покер майже не шпілю зараз, трохи святки мішають, трохи не в формі бля, хреново граю, то роблю значить перерву на місяць-два, займусь біатлоном більш прискіпливо.

як справи пішли в цьому році? хз, більш-менш, баланс не рахував. но бля в конторі 1х-бет плюсанув трохи лавешки, так вони підараси порізали кефи, шо я ібав там ставити, виведу бабки надіюсь в цих єбаньків. є зараз три контори активні, ше хочу додати одну-дві.

буду фігачити сюди ставулі. стандартна ставка 50$, якшо ставка здається отлічною то 75$. буду тут постити, підбивати підсумки, писати мислішки..

зараз лінії немає покишо на масс-старт завтра, проведем аналіз етапу в рупольдингу, і треба подумати шо слід очікувати завтра.

ну почнем з мужичків, шо запамяталось:
-підручний красава, два десятих місця. звичайно біг не топовий, але в принципі достойний, стрільба складається взагалі шикарно зараз. короче завтра можна ставити проти поциків з другого, третього десятку.
-міша шлезінгр прекрасно зараз проводить етап
-малий бье нестабільний в стрільбі і втомляється швидко, будм ставити проти нього, плюс 4 стрільби завтра це дохрена, має вцепанути промахів.
-шипулін ніякий зараз, ні швидкості, ні стрільби, думаю буки викотять лінію за його минулі заслуги і кеф не буде відповідати реальному розкладу сил.
-гараня прекрасно провів персьют, на багато позицій піднявся, завтра чекаю хорошого результату..
- у французів якось все по іншому, спочатку сезону себе проявляли одні, зараз інші.. артин фуркад ніфіга не виблискує на даний момент, швидкість для нього слабка, так ше й мазає, навіть брат сімон по швидкості взув, буду другого перевіряти завтра.
-фійон майє начав сдавати після полоси дуже серйозних результатів, мазає і ледь біжить, будем брати проти.
-швед ліндстрьом - харош, стріляє за 90, і пробіг сьогодні шикарно.
-расторгуєв класно бігає, но мазає багатенько, втім можна брати.
- в австрійців склад ахуєнний естафетний, еберхард надшвидко пробіг, едер надшвидко відстріляв, зараз там всі в найкращій формі, можуть рвати і метати.
-свендсен хоч і стріляє стабільно, але часто не вистачає чогось, швидкості, виносливості на останньому колі. але стабільний, можна ставити проти потужніших, але які частіше провалюють гонку.
-ще слід відмітити північно-американців, харашо гасають, видно що дуже мотивовані, готуються до своїх етапів, сміт, бурк, бейлі добре біжать, но у останніх стрільба не складалась, але все одно на рівні виступили.

50

№60    23 Feb 2016, 11:28
изменено: 23 Feb 2016, 11:28 пользователем: Sanchell1  
Альо, ето пакистан?? Мне нужен один килограмм!

Два місяці курив бамбук, вертаюсь в покерчину, тримайтесь всі!

Страницы:1 2 3 4

Для отправки сообщения в эту тему Вам необходимо войти или зарегистрироваться на сайте.
© 2010-2018 AceHigh.ru     © 2010-2018 ssmirnov